Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ DATABASE
Καλησπέρα σας! Άλλαξα πρόσφατα laptop (ASUS TUF) και αφού κατέβασα το VIRTUAL DJ (b2023 b7584) έκανα εγκατάσταση, έβαλα τους κωδικούς όλα κανονικά. Δεν βρίσκω πουθενά τον φάκελο του VIRTUAL DJ που έχει μέσα και το αρχείο database. Κανονικά θα έπρεπε να είναι στα documents αλλά δεν υπάρχει. Ο δίσκος είναι ένας. Παρακαλώ αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος με πληροφορίες γιατί έχω χάσει HOTCUES και φυσικά και τα χρώματα από τα tags αφού δεν μπορώ να αντιγράψω το αρχείο από το παλιό laptop. Ευχαριστώ!
 

Posted Wed 14 Jun 23 @ 8:01 pm
Όπως έχει ήδη αναφερθεί, ο φάκελος του Virtual Dj έχει μετακινηθεί πλέον στη θέση User > AppData > Local > Virtual Dj.

Για την εύκολη πρόσβαση, μπορείς να επιλέξεις από το πρόγραμμα Settings και στην καρτέλα Options να κλικάρεις το εικονίδιο με το "γρανάζι" κάτω δεξιά.
 

Posted Thu 15 Jun 23 @ 5:36 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

Posted Thu 15 Jun 23 @ 8:49 am
Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!
 

Posted Thu 15 Jun 23 @ 1:29 pm
To history μπαίνει σε αυτόν τον φάκελο αλλά στο one drive cloud .μπορώ να αλλάξω την ρύθμιση ;
 

Posted Sat 02 Dec 23 @ 1:35 pm
Την θέση του History, όχι.
Την θέση όλου του "Home folder" (φάκελος VirtualDJ) να μπορείς να την αλλάξεις αν θες.

Πάντως αν το μόνο που σε ενοχλεί είναι το OneDrive, τότε επέλεξε στο OneDrive να μην συγχρονίζει τον συγκεκριμένο φάκελο.
 

Posted Sat 02 Dec 23 @ 6:03 pm
καλησπερα ανοιξα το vitroyal kai μου ζητουσε να κατεβασω την νεα εκδοση το εκανα ....και πλεον δεν βρησκο το φακελο με της ληψεις γιατι ξερεται να μου πειτε;;
 

Posted Sun 18 Aug 24 @ 2:41 pm
Τον φάκελο "Λήψεις" των Windows ?
Όχι, δεν ξέρουμε, και είναι άσχετο με την ενημέρωση του προγράμματος
 

Posted Mon 19 Aug 24 @ 5:45 am