Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: RANE Four...
Δεν ξέρω εάν έχει φτάσει ήδη στα χέρια του "team" ο συγκεκριμένος controller, αλλά όταν γίνει αυτό, θα ήθελα πολύ κάποια πρώτα σχόλια - εκτιμήσεις - κριτικές...
 

Posted Tue 20 Dec 22 @ 9:26 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
θειο μαζευεις λεφτα???
 

Posted Tue 20 Dec 22 @ 11:35 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
PANOSV wrote :
θειο μαζευεις λεφτα???


έχει ετοιμάσει τριγωνάκι , μελώντικα και να ξεχειθεί στους δρόμους!!!!
:p :p :p
 

Posted Tue 20 Dec 22 @ 11:45 am
Για να είμαι ειλικρινής, τη φλερτάρω... Αν δεν είχε και τα κουμπιά σιλικόνης, της την είχα "πέσει" ήδη στην ψύχρα...
 

Posted Tue 20 Dec 22 @ 12:03 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Οχι ακόμα, ελπίζουμε μετά τις γιορτές.
 

Posted Tue 20 Dec 22 @ 2:26 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Theios Giorgos wrote :
Για να είμαι ειλικρινής, τη φλερτάρω... Αν δεν είχε και τα κουμπιά σιλικόνης, της την είχα "πέσει" ήδη στην ψύχρα...
καλα και τα σιλικονης αν και εξαρταται πολυ απο την αποκριση και την αισθηση τους... πριν βγαλεις ομως συμπερασμα περιμενε να την δεις καπου λαιβ...
... μεχρι τοτε παρε το τριγωνακι σου και ελα θα σε δωκω καλο χαρτζιλικακι!!!!
 

Posted Thu 22 Dec 22 @ 4:45 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
djdad wrote :
Οχι ακόμα, ελπίζουμε μετά τις γιορτές.
νομιζω οτι ακομα μοστραρουν τα κομματια προπαραγωγης... θα αργησει θεωρω..


 

Posted Thu 22 Dec 22 @ 4:46 pm
Διάβασα κάποια άρθρα, όπου αναφέρουν πως η εκτιμώμενη τιμή του controller θα είναι από 1.500$ έως 2.000$... Αν θεωρήσω ότι για κάθε κάλαντο θα εισπράττω 1€ κατά μέσο όρο, θα πρέπει να τα πω τουλάχιστον 1500 φορές... Αν κάθε φορά διαρκεί 30sec, τότε θα πρέπει να τα λέω για 750min ή 12,5 ώρες... Συμπεριλαμβάνοντας τον 'κενό' χρόνο μετακινήσεων, τις αρνήσεις, τα έξοδα για χάπια πονόλαιμου - φαρυγγίτιδας, κ.τ.λ., χρειάζομαι κάνα 20ωρο... Άρα πρέπει να ξεκινήσω να τα λέω από τις 22 του μήνα τουλάχιστον... :P

Πάντως και πέρα από την πλάκα, δεν ξέρω εάν είδατε specs, αλλά η κάρτα ήχου του συγκεκριμένου controller "κεντάει"...
 

Posted Thu 22 Dec 22 @ 8:20 pm