Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: cd player

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

preporucite mi neki tabletop cd player do 500 eur.kod mene u BL ima samo stanton c 313,314,324.
bitan mi je: kvalitet,velik jog wheel(valjda sam dobro napiso :)),anti-shock i mp3
usput imam samo mixetu american audio Q-D6
imam 15 god. jel to rano za ulazak u ove vode.





 

Posted Sat 24 Jan 09 @ 3:37 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Nije nikad rano a ni kasno ;)
Da li hoces da kupis jedan ili dva player-a? Pioneer 400 je ok model, pogledaj i sta nudi Numark za te pare. Ne koristim cd playere pa ne mogu pomoci vise.
Pozdrav
 

Posted Sat 24 Jan 09 @ 10:29 pm
NE KUPUJ STANTON C-314 imaju tvornicku gresku ja ih imam u klubu zivi uzas su preskace cd.bpm nije tocan zasteka efekti ne rade kako trebaju..izbjegavaj.
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 3:26 am
plancicHome userMember since 2009


Koje si i gdje kupio te stantonove c.314 Ja ih imam i prezadovoljan sam. Naravno s Pioneerom se nemogu poredit al OK su mi !

 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 4:41 am
kupi bih jedan za pocetak
nemam dovoljno para za dva
a necu da kupujem neko jeftino smece

kontam otic do BG-a na ljeto pa uzeti neki DENON ili slabiji PIONEER

hvala za preoruke
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 9:23 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Sa Pioneer-om nema nikad greske :)
 

Posted Sat 07 Feb 09 @ 1:34 pm
stanton c-314 kupljeni su pret proslog bozica iz trgovine donesene NOVI NOVCAT a sljedece ne valja


tipke ne rade,
otvara se u po svirke,
pitch neprecizan,
los lcd, ne vidi se nist,
id3 ne valjau,
bufer od mp3a ne valja,
steka jako,
loop los,
efekti skart,
jog ne valja,
zvuk dost los

E SAD
ili vinil ili xponent, ostalima koji prodavaju price ne valja laptop...samo ovo napravi..dok svira, na 1decku ubi bas okini delay na drugom pa kad cuju moc tog efekta zacepit ce zauvijek...nijedan pioneer mu ne moze parirat
 

Posted Mon 09 Feb 09 @ 1:58 pm
Djogi86Home userMember since 2009
Pozdrav raja, vidim i vi ste blizu BL, ovo ono, ja Sam iz Sarajeva!Ima li jos ko iz okoline?
Za mladog poCetnika ;-) samo da kazem da ti je pioneer opet naj sigurniji izbor, licno nebih nikad isao ispod Cdj 400 alli ne znam koliko se tebi sa 15 godina isplati ulagati u playere jer dok ti sa virtualom stasas za playere tada ces moci kupiti Mk3 za te pare.Moj ti je savjet da sebi uzmes dobar laptop, vec imas mixetu i lagano jos przis par godina na Virtualu 3.2.Vjeruj da ces izvsiti naj bolju investiciju jer sa to para sto imas nisi ni tamo ni vamo, (Uvjek je tako) da kupis jedan koji ce ti q, a za dva nemas, ako si toliko tvrdoglav onda sebi uzmi 2x cdj 200.Samo imaj na umu da te playeri nece ciniti dobrim Dj-om jer i sa virtualom mozes raditi dobre stvari.Evo na primjer sta se moze uraditi na virtualu i mixeti uz jos par programcica.Bacite koji komentar!!! http://www15.zippyshare.com/v/18429370/file.html/
 

Posted Thu 09 Apr 09 @ 6:35 pm
eto vidis ja bi njemu preporucio da si uzme plejere zatop sto ce nesto naucit sta u virtualu kliknes SYNC i radi ovako ce naucit fino preko plejera a vdj gdje god da mu uklubu da radi preko njega znat ce sta kazes kao nemoze se neke super stvari napravit preko plejera IDI SI SKINI MALO SETOVE OD FEDDE LE GRANDA SA MIAMI ULTRA MUSIC FESTIVALA covjek svira preko plejera 2 komada a na ostala 2 semplira i jos to sve sa efektima i sve SYNCANO pre savrseno JA BI SAMO JOS REKO AKO NEMA ZA 2 NEK NE KUPUJE NI JEDAN radje skupi pare i kupi sebi 2 plejera bilo koja OSIM STANTON C-314 JER TO JE TURBO ŠKART
 

Posted Fri 10 Apr 09 @ 4:42 am


(Old topics and forums are automatically closed)