Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Herkules rmx & virtual dj - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

ma mora da je do drajvera 100% u to sam uveren... Imas gresku u memoriji negde, tj drajver ima gresku jer koristi pogresnu adresu u memoriji i sve pobrka kasnije... Hmm probaj da nabavis od nekoga jos jednu RMX konzolu cisto da probas da li ce raditi... Ako radi onda je do konzole 100% ako se javlja isti problem , onda su driveri , drugo jednostavno ne moze da bude...
 

Posted Sat 13 Dec 08 @ 7:50 pm
E ferengi Meni nije tjeo radit VDJ sa servis packom 3 isto imam windows xp--onda sam ga makio i instaliro servis pack 2 i radi KAO MINA probaj maknit taj servis pack 3 i instalirat obicni windows xp ako onda ne radid probaj ga ndaogradit na servis pack 2 mislim da bi ti trebalopomoc jer se meni taki neki eror pokazivo sa servis pakc 3 koja je apslutno smece ko i windows vista
 

Posted Sat 13 Dec 08 @ 7:55 pm
ne lupaj , sp3 je super mnogo bugova je popravljeno i brzi je os... naravno vista shit kao i uvek , sreca pa stize polako Win 7 , videcemo kako se on pokazao...
 

Posted Sun 14 Dec 08 @ 3:42 am
vjeruj meni da sp3 nista ne valja ja radim take stvari da da sve svoje servis packove stvarno stavljam na test i tu glupost nikad necu instalirat vise na svoj kom..iskreno meni najbolji windows je bio 98 a vidit ces da ce i win7 bit samo sminka..u mikkrosoftu su ti napravili test promjenili su vistino ime u neko drugo i zvali su jedno 50 ljudi da kaze kakav im je taj neki windows i svi su reklada je bolji od wiste..kad im je na kraju covjek reko da to je wista ljudi nisu omgli vjerovat jer je bas bio SHIT..tako da..nis ja nevjerujem u to.
 

Posted Sun 14 Dec 08 @ 4:45 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
ASIO drajvere mozes da koristis bas za RMX jer on ima svoju karticu, ne znam ko ti je pricao da ne moze ali nema pojma ocigledno ;)
Sto se tice Windows-a, obojica niste u pravu. Prvo, SP3 radi dobro ali moras naci softver koji ce na njega raditi, ne moze stari. Drugo, Vista SP1 radi PERFEKTNO, ja je instaliram skoro svaki dan ljudima i ja je koristim i radi savrseno. Ne znam odakle vam ideja da Vista ne valja? Ja je koristim za Video i bolja je od XP-a bar 3 puta. Ako hoces Quad Cpu i 4GB ram-a, tu ne mozes da koristis XP nikako, mora Vista jer XP vidi samo 3GB ram-a a 4 jezgra ne ume da uposli kao Vista, sve sam testirao.
Opet na problem, skini zadnju verziju demo VDJ-a, instaliraj cist Windows XP SP2, skini najnovije drajvere za RMX konzolu (nemoj da koristis te sa cd-a, matori su) pa probaj. Ne bi bilo lose da nadjes nekog ko se razume bolje u racunare da proba da ti resi problem.
Poz
 

Posted Sun 14 Dec 08 @ 5:30 am
ferengiHome userMember since 2008
Danas sam dobio u servisu novi lap kao zamjenu za "stari".Ljudi su mi zamjenili, na svoju štetu, ispravan lap za drugi jači ,sa drugačijim procesorom,memorijom i sad radi.
Prije toga su promjenili 3 ista uređaja(nela) i ni jedan nije radio.Valjda ta serija ima nešto kaj meni nije bilo dobro.
Ovaj novi je bio upaljen 28 sati i nije ni jednom smrznuo ekran. Toliku ljubaznost i uslužnost u Končarevom servisu, nisam doživo ni jednom u ovih 40 godina .
Dečki su fenomenalni i sve su mi napravili besplatno.Ali, ja nebi bio ja ,da me govno ne prati na svakom koraku.Sad ton trokira.Kao da neko svakih 5 do 10 sek dira kabel pa zakrći.
Čak sam kupio novi kabel al isto.Promjenio sam sve moguče postavke u virtualu i herculesu al isto.Na stolnom kompu radi bez krčenja . STVARNO VIŠE NEMA ŽIVACA.10 DANA TRAJE OVO MUČENJE BEZ REZULTATA I 12. MJESEC MI PROLAZI BEZ I JEDNE GAŽE!!Sve je novo i sve je ispravno(valjda)al neče i neče.
Kakvo je to sad iritantno krčenje.Znači nije rijeć o konstantnom, nego o povremenom,trenutnom zvuku koji se javlja i traje mili sek al se primjeti ,pogotovo jer stalno ponavlja.Da puštam na stari gramafon,onda bi znao zašto je to, al ovo???
Da, to je najbolji opis.Zvuči kao stara ploča.
pomozite kolege!
 

Posted Wed 17 Dec 08 @ 4:59 pm
ferengiHome userMember since 2008
maki
ima sad servis pack 2 al eto kao što sam napisao ni sad to nije to.
pozdrav
 

Posted Wed 17 Dec 08 @ 5:00 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
fergi
Verovatno ti je latencija namestena dosta nisko, probaj da je povecas u podesavanjima VDJ-a. Koji OS sada koristis? Mozda ne bi bilo lose da probas Vistu SP1, meni radi ok a koristim zvucnu sa maticne ploce bez problema.
Poslao sam ti PM pa me kontaktiraj ako budes imao problema da probamo da resimo to preko MSN-a ;)
Poz
 

Posted Thu 18 Dec 08 @ 2:30 am
unas kako ces to napravit uzmi laptop i poni se na 12 kat zgrade i baci ga...hh salim se nemoj znam da si ljut hehe..neznam meni radi sve ok a ja jos imam x ponenta koji ima svoj softwer i sve radi fino ali ovo neznam sta je koega je cito evo tvoj problem i on isto nezna sta bi moglo bit a decko je hodajuci kompjuter evo kaze da probas ovo sto je ALF ti preporucio i ako to neradi e onda stvarno J****A
 

Posted Thu 18 Dec 08 @ 7:50 am
ferengiHome userMember since 2008
Evo danas,točno 11 dana od kad sam kupio opremu,sve radi.Nakon promjene tri laptopa,dve konzole,kabla,zvučnih kartica i hrpe ljudi koji su bili uključeni u sve ,sprava je ok.
Danas sam opet proveo 3 sata u Audio Pro trgovini i uz veliku uslužnost i strpljivost dečki koji tamo rade,ton više ne zastajkuje i krći.
Probali smo sve kombinacije i več je bila solucija da uzmem Numark(koji je živa igračka prema herculesu) i da s njim pokušam ili nabaviti 4. laptop.
Ni jedna solucija nije bila primamljiva.
Jučer sam bio kod kolege DJ koji ima identičnu spravu i narihtao sam sve postavke po njemu ali ništa.
E sad ,problem je bio (bar se nadam) u glupoj kvačici koju sam maknuo iz prozora kad se u VITRUAL DJ otvori--Sound setup i tu izaberem NONE pa HEADPHONES pa DJCONSOLE RMX I ispod toga je mogučnost da upališ - Apply EQ on external inputs - ili ugasiš.
Ja sam ugasio i sve radi bez greške več satima.To sam i prije probavao ali nisu onda radile slušalice.
Ni meni ni njima, nije bilo jasno zašto je sad sve ok al eto je.
Moram priznati da je i Alf bio vrlo blizu kad je spominjao latenciju jer sam i nju uredio.Međutim čim ponovo stavim kvačicu ton rikava.
Htio bi zahvaliti vama na forumu koji ste mi pomagali svojim savjetima.Nadam sa da je sad sve ok.Još jednom hvala svima.Bok
 

Posted Fri 19 Dec 08 @ 2:08 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Nisi mi se javio na MSN, pogledaj PM ;)
 

Posted Fri 19 Dec 08 @ 3:53 pm
nea problema stari ajde samo ti to pokusaj rjesit a ako opet ne ide javi opet na ovaj forum pa cemo opet probat pomoc
 

Posted Sat 20 Dec 08 @ 10:09 am
ferengiHome userMember since 2008
Nisam se javio na msn??
Kak da se javim kad me niko nije zvao i nisam doma večinom.
Alf kaj ti znaći PM?
Ne vladam tim pojmovima.
Sad sam stalno vani i pokušavam nači neku gažu jer sam sve planove odgađao zbog opreme i sad sam bez posla.
Ustvari imao sam ponudu da puštam muziku u kafiću kraj srednje škole moje kčeri ,što sam glatko odbio.
Housom baš ne vladam pa se nisam htio dovoditi u situaciju da me klinci gnjave glupostima.
 

Posted Sat 20 Dec 08 @ 12:02 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

Posted Sat 20 Dec 08 @ 2:42 pm
jel ti jos steka hercules?
 

Posted Mon 02 Mar 09 @ 11:24 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Radi ali ga ne koristim, planiram da prodam.
 

Posted Mon 02 Mar 09 @ 5:22 pm


(Old topics and forums are automatically closed)